Podmínky užívání služby

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Při registraci nebo využívání služeb projektu ŽivotopisOnline.cz budete požádání o zadání Vašich osobních údajů.

Vaše rozhodnutí

  • své osobní údaje, můžete kdykoliv změnit nebo zkontrolovat dle Vaší potřeby
  • doručování emailových zpráv ohledně novinek projektu ŽivotopisOnline.cz můžete kdykoliv ukončit dle pokynů uvedených v každém, takto zaslaném emailu

Používání informací

  • součástí našich služeb může, nebo nemusí být zobrazování reklamy
  • všechny data a informace, které od Vás získáme, používáme k účelům poskytování služeb, které odpovídají Vašemu zájmu
  • Vaše údaje také můžeme použít k tomu, abychom Vás informovali o novinkách a dalších užitečných službách v souvislosti se službou ŽivotopisOnline.cz

Kontakt

  • v případně jakýchkoliv nejasností nás můžete kontaktovat prostřednictvím webového formuláře

Souhlas s podmínkami užívání služby

Tímto, na základě zákona o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění potvrzuji, že souhlasím s užitím výše vyplněných údajů týkajících se mé osoby v souladu s účelem tohoto serveru ZivotopisOnline.cz.

Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou, pokud se strany nedohodnou jinak v příslušné smlouvě na výše uvedeném serveru jeho provozovateli. Poskytnuté údaje budou provozovatelem serveru užity jen v souladu s účelem serveru zivotopisonline.cz a nebudou poskytnuty třetím osobám. Vytvořením životopisu a jeho stažení(zobrazení) je rozděleno na dvě verze - premiovou a zdarma. Premium životopis stojí jednorázovou platbu 99 Kč (s DPH). Tato platba je dobrovolná a jednorázová, což znamená, že odesláním této platby v žádném případě nedojde v budoucnosti k automatickému strhávání kreditu nebo peněz z účtu/karty, bez vědomí uživatele.

V ceně jednorázové platby 99 Kč je možnost editace životopisu a to po dobu 1 roku po vytvoření. To se hodí pro případné opravy překlepů, chyb, nebo doplnění CV.

Premium životopis neobsahuje reklamu v patičce životopisu.

Platbu lze provést těmito způsoby: Platební karta, Premium SMS, superCASH, Platba bitcoiny, Bankovní převod, Mplatba, GoPay účet. Po zaplacení Vám životopis bude doručen na uvedenou emailovou adresu.

V případě jakýkoliv dalších dotazů, či technických problémů nás prosím neváhejte kontaktovat na čísle +420 777 955 235 a to jen ve všechních dnech od 10-16h, nebo lépe na email info@zivotopisonline.cz. Na změškané hovory voláme zpět hned, jakmile je to možné, ale prosím Vás nevolejte nám kvůli zprostředkování práce, jelikož nejsme pracovní agentura, ani pracovní portál a proto nedisponujeme žádnou konkrétní pracovní nabídkou pro Vás. Děkujeme za pochopení.


PROVOZOVATEL:
Michaela Karmazín
IVANOVICE č.ev.302
621 00 BRNO 21
Česká Republika
IČO: 88619630
+420 777 955 235
info@zivotopisonline.cz

Díky životopisonline.cz jsem si vytvořila profesionální životopis během 10-ti minut.

Díky životopisonline.cz jsem si vytvořil krásný a moderní životopis, bez "mordování" ve Wordu.

Díky životopis vzor jsem se
profesionálně odprezentoval firmám a získal svou práci snů, stejně tak, jako 58.354jiných uživatelů!