Šablona životopisu

Šablona strukturovaného životopisu pro bystré uchazeče o práci, kteří chápou, že se musí odlišit. Barevná šablona životopisu, profesionální šablona životopisu.

A teď si možná říkáte, je to vůbec nutné? Barevná šablona životopisu? Nebude to trošku trapné curriculum vitae? Nevylekám tím svého nového zaměstnavatele? Odpověď je taková, že záleží na tom, jak moc je šablona životopisu barevná a zda vůbec ladí a je tak nějak celkově elegantní. Ono když se totiž řekne barevná šablona životopisu, nemusí se vždy jednat o nepřehlednou mazanici, ve které se člověk nevyzná! Máme i pěknou ukázku životopisu.

Je to právě naopak! Doba pokročila a klasickým, černobílým, fádním a nudným šablonám životopisu již odzvonilo. Dnes vyhrává odvaha, originalita, profesionální dojem, fantazie a kreativita. A to platí i v oblasti šablon životopisů, které se mohou lišit barevným provedením, formátem, designem i obsahem. Fantazii se sice nekladou, ale pořád je třeba mít na paměti, že šablonu životopisu, kterou tvoříte, děláte proto, abyste získali lepší budoucnost.

Životopis šablona ke stažení

Buďte jiní, profesionální a seriózní, tak zní doporučení pro nové uchazeče o práci. Bojovat na již tak konkurenčním trhu práce se dá snáze právě za předpokladu, že již při tvorbě Vašeho CV použijete exkluzivní šablonu životopisu či CV vzoru. Šablony životopisů se dají stáhnout na Internetu jako vzory ke stažení do počítače, avšak je třeba dodat, že ty nejsou tak ideální.

Ten, kdo zažil editování stažené šablony životopisu například v programu Word, jistě bude se mnou souhlasit, že je to kolikrát šílený boj a velká ztráta času s marným výsledkem. Znáte to: Chcete tuhle v té tabulce třeba jen odřádkovat, tak v daném místě stihnete pouze jednou klávesu ENTER a z toho, co se začne dít, Vám jen oči začnou přecházet, až je Vám z toho do breku…

Kde končí sranda, průser začíná...

Celá wordovská tabulka, neboli životopis formulář se Vám rozsype jako domeček z karet. Nový útvar v programu Word, již dávno přestal připomínat šablonu životopisu, kurzor Vám odletí někam na x-tou stránku a aby toho nebylo málo, uvědomíte si s hrůzou, že jste šablonu životopisu zapomněli uložit a zrovna jako naschvál magické tlačítko UNDO (neboli zpět) jaksi přestalo fungovat!

Následují stavy nekončící beznaděje a flustrace, které někdy dokonce plynule přechází ve stavy paniky či nezvladatelné zlosti, kdy máte chuť popadnout celý slavný počítač a prohodit jej vší silou Vaším monitorem! Nebo jej rovnou rozšlapat! To bude možná ještě lepší! A přitom na začátku bylo co? Pouze dobrá vůle udělat užitečnou věc a jen jednoduše v (sofistikovaném) editoru od firmy Microsoft, během pár minut, stvořit Váš unikátní životopis vzor.

S šablonou životopisu Vám poradíme

Chcete radu? Netrapte se! Vždyť je to zbytečné! Neztrácejte drahocenný čas a použijte naši online službu na generování již hotových šablon životopisů z krásných, exkluzivních předloh, které vyrobilo naše profesionální grafické studio. Příklad životopisu námi tvořeného uvidíte dole. A hlavně, co je důležité, nejde jen o různé elegantní šablony životopisů, ale celý generátor a systém jako takový, který umí mnohem více:

  • Multijazyčnost
  • Předcházení chybám a překlepům
  • Exporty do různých formátů
  • Uchování šablony životopisu pod tajným odkazem online
  • Online i offline provedení
  • Ke stažení ale i k odeslání mailem jako příloha či pouze jako link

Pestré šablony životopisů zde:

Neztrácejte čas a netvořte nic ručně!

Neztrácejte drahocený čas tvorbou strukturovaného životopisu ručně, ale využijte naší automatizované služby online
generátor profesionálních životopisů. Je to profesionální, rychlé, jednoduché a přehledné!

Vytvořit životopis

Díky životopisonline.cz jsem si vytvořila profesionální životopis během 10-ti minut.

Díky životopisonline.cz jsem si vytvořil krásný a moderní životopis, bez "mordování" ve Wordu.

Díky životopis vzor jsem se
profesionálně odprezentoval firmám a získal svou práci snů, stejně tak, jako 205.203jiných uživatelů!