Životopisy Vzory Zdarma

Když přijde na tvorbu životopisu, většina uživatelů sáhne po programu Microsoft Word, nebo nějaké podobné alternativě zdarma, ve kterých se pak snažíte si vytvořit ten svůj ideální životopis, díky kterému byste pak mohli získat tu svoji vysněnou práci. Je fakt, že do tvorby životopisu se můžete pustit buď, jak se říká „od nuly“ a začít tak psát svůj životopis tzv. „na zelené louce“, anebo lépe, můžete si najít nějaké již hotové vzory životopisů zdarma, které se již „povalují“ na Internetu hotové.

Fakt je ten, že není zas až tak úplně jednoduché najít fakt kvalitní a opravdu přehledné životopis vzory zdarma ke stažení, nicméně kdo hledá, ten najde! :) V tomto článku naleznete vzory životopisu ve třech následujících formách – první možností, kterou nabídneme, jsou již hotové klasické černobílé vzory životopisů zdarma ke stažení a libovolným úpravám, kdy se však neobejdete bez programu, který umí pracovat s formátem souboru DOC či DOCX. Tento formát ukládá MS Word, který je ale placeným programem patřící do kancelářského balíku MS Office.

Druhou formou bude ukázka jednoduchého textu klasického strukturovaného životopisu přímo na této stránce, kdy můžete text s životopisem označit myší „tzv. do bloku“ a pak přes paměťovou schránku počítače vykopírovat obsah naší šablony životopisu do jakéhokoliv textového editoru, který rádi používáte. Ke kopírování do a ze schránky použijte prosím klávesovou zkratku CRTL+C (jako „copy“ = kopírovat) a pak CTRL+V (jako vložit). Tímto postupem si vykopírujete z našeho webu vzorovou ukázku životopisu a už budete moci jen upravovat a vyhnete se tak tvořením z nuly a to Vám ušetří nějaký čas.

Třetím a asi nejlepším způsobem, jak získat nejen obyčejný, ale přímo profesionálně vypadající životopis, je nechat si ho vygenerovat kvalitním generátorem životopisů. To je cesta suverénně nejsnadnější, nejrychlejší ale také nejjistější v tom, že Váš profesní životopis opravdu přitáhne oči Vašeho nového potencionálního zaměstnavatele, jelikož se budete moct graficky odlišit od ostatních klasických, fádních až nudných "Cívíček"...

1) CV Vzory životopisů ve Wordu zdarma ke stažení

 1. Word/DOC soubor elegantni-zivotopis.doc
 2. Word/DOC soubor profesionalni-zivotopis.doc
 3. Word/DOC soubor zivotopis-programatora.doc
 4. Word/DOC soubor zivotopis-vzdelanych.doc
 5. Word/DOC soubor zivotopis-vzor.doc
 6. TIP 1:Zajímá Vás jak na životopis v angličtině bez chyb?
 7. TIP 2:Víte, proč se říká životopisu CURRICULUM VITAE a proč vlastně? Co to znamená?

2) Klasický životopis formulář zdarma ke skopírování přes schránku (CTRL+C a CTRL+V)


Osobní údaje

Jméno a příjmení:    Martin Pekárek
Datum narození:     22. 12. 1971
Stav:          rozvedený
Adresa:         Husova 5, 602 00, Brno
Telefon:        +420 777 654 321
E-mail:         martin.pekarek1974@email.cz
 

Pracovní zkušenosti

2018 - současnost  Podnikatelská činnost – realitní makléř
(nábor a prodej nemovitostí, nábor a školení zprostředkovatelů)

01/2014 - 09/2016  RokoMedica, a.s., obchodní zástupce
(farmaceutický reprezentant, zásobování lékáren, vyjednávání)

02/1996 - 11/2013  Zetor, a.s., nákupčí
(vyjednávání cen u dodavatelů, srovnávání nabídek, reportování)

Vzdělání

1990 - 1995     ČVUT v Brně
Katedra aplikované informatiky, IT, předměty státní zkoušky: 
Matematika, IT, Fyzika, diplomová práce na téma vliv moderních 
technologií a automatizace na nezaměstannost na pracovním trhu

1986 - 1990     Odborná Střední Škola v Olomouci 
          zakončeno maturitní zkouškou

Ostatní kurzy

Obchodní vyjednávání, E-learning 1997
Vysoký management, TopEdu 2001
IBM specialista osvědčení 2008
Microsoft certifikovaný partner 2010

Znalosti a dovednosti

Práce na počítači:
Programování: C++, JAVA, JS, PHP, MySQL, HTML, CSS

Jazykové znalosti:

angličtina - mírně pokročilý
němčina - pasivní znalost
řidičský průkaz skupiny - B a C
 

Zájmy

sport, hudba, divadlo, kultura, cestování a studium cizího jazyka


V Brně dne 2. 2. 2018            /Váš vlastní podpis/


Ještě i jiný CV Vzor můžete najít pod uvedeným odkazem, pokud se Vám tato ukázka životopisu úplně zas tak nelíbila. Stále ale nekončíme, protože web ZivotopisOnline je speciálně zaměřený na celou škálu všech možných i nemožných životopisů a to je dovod, proč s výčtem nekončíme a můžeme odkázat i na další příklad životopisu sem aby toho nebylo málo :)

BONUSOVÁ VSUVKA: Pár praktických fíglů z oblasti HR

3) Vygenerování PROFI životopisu jednouše a nejrychleji díky předpřipraveným šablonám

Zvolte si nejhezčí šablonu, ze které si během pár minut vytvoříte krásné strukturované resumé CV / životopis. Věděli jste o tom, že průměrný personalista v běžné firmě, věnuje každému jednotlivému životopisu maximálně do 60ti vteřin? To očima uchazeče, který se snaží získat vhodné pracovní uplatnění, rozhodně není mnoho, co říkáte? Koho vlastně dnes šéfofé rádi a neradi příjmají, víte?

Co si budeme povídat, dnes každý přece ví, že mezi žadateli o práci je nyní velmi vysoká konkurence a firmy z toho těží tím, že si mohou vybírat z velkého množství nezaměstnaných lidí. Co s tím můžeme udělat? Jediná šance na úspěch v dnešní době je, nějakým vhodným způsobem se odlišit a vyniknout nad ostatní žadatele o práci a prostě si přitáhnout podrobnější pozornost personalisty firmy. Tušili jste, že i to jak se oblečeme na pohovor rozhodně může nahnat kladné body?

Co však osobnímu pohovoru předchází (kde si pak říkáte i o plat atd.), je určitě zaslání motivačního dopisu, či chcete-li průvodního dopisu a životopisu. A právě krásně zpracovaným, moderním a elegantním životopisem to právě celé začíná – jedině tak získáte „nefér výhodu“ nad ostatními konkurenty, kteří zašlou jen obyčejný černobílý, klasický a nudný životopis ve Wordu, který splyne s kopou jiných!!! Tak na co ještě čekáte? Nechte si od nás nejdříve poradit jak napsat motivační dopis a pak si vyberte naši profi-šablonu životopisu, která splňuje vysoké standardy určené normou pro CV tzv. EUROPASS a prostě si hlavně vyberte takovou grafickou šablonu, která se Vám nejvíce líbí - začít můžete kliknutím na tlačítko "VYTVOŘIT ŽIVOTOPIS" o něco níže >>>

Neztrácejte čas a netvořte nic ručně!

Neztrácejte drahocený čas tvorbou strukturovaného životopisu ručně, ale využijte naší automatizované služby online
generátor profesionálních životopisů. Je to profesionální, rychlé, jednoduché a přehledné!

Vytvořit životopis

Díky životopisonline.cz jsem si vytvořila profesionální životopis během 10-ti minut.

Díky životopisonline.cz jsem si vytvořil krásný a moderní životopis, bez "mordování" ve Wordu.

Díky životopis vzor jsem se
profesionálně odprezentoval firmám a získal svou práci snů, stejně tak, jako 205.203jiných uživatelů!